ua ru
Досьє

Уродженець Житомирської області міста Овруч.

З 1978 року займав посаду інженера, наукового співробітника, співробітника Інституту надтвердих матеріалів УРСР.

З 1981 року по 1984 рік знаходився на службі  в армії.

Починаючи з 1990 року і по 1992 рік працював старшим викладачем на факультеті хімічного машинобудування у Київському політехнічному інституті.

1989 рік був обраний заступником Голови Ради представників в НРУ.

З 1990 року по 1997 рік був заступником, першим заступником Голови у Народному Русі України.

1998 рік покидає посаду заступника Голови Руху і виходить зі складу усіх управлінських органів Руху.

З 1990 року був членом у Центральній виборчій комісії, заступником Голови, виконуючим обов'язки Голови у Центрвиборчкомі.

У 2001 та 2002 році працював Державним секретарем Міністерства юстиції.

З 2002 року по 2005 рік був Міністром юстиції.

У 2005 та 2006 році був заступником Голови правління в акціонерному товаристві «Укрнафта».

У 2006 та 2007 році був Міністром юстиції, депутатом України у другому, третьому, четвертому скликаннях, а також обраний і у шостому.

02.09.2008 р. - 11.03.2010 р. -  перший заступник керівника ВРУ.

11.03.2010 р. - 12.12.2012 р. - Міністр юстиції України. 12.12.- 25.12.2012 р. - народний депутат України.

24.12.2012 р. - 04.07.2013 р. - Міністр юстиції України.

02.07.2013 р. - 10.04.2014 р. - член Вищої Ради Юстиції.

04.07.2013 р. - 10.04.2014 р. - Голова Вищої Ради Юстиції.

Освіта

Отримав освіту у Київському державному університеті імені Шевченка у 1978 році За спеціальністю є інженером-фізиком.

У 1998 році отримав освіту у Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого. За освітою є юристом.

Має ступінь кандидата юридичних та технічних наук.

Джерела сюжетів

Новини з "Лавринович Олександр Володимирович"

Новини про персону