Сєвєродонецькі спортсменки виграли медалі у фіналі Клубного чемпіонату Німеччини (u15) з тенісу настільного.
Про це повідомляє КДЮСШ 1 Сєвєродонецька.
Так, Поліна Кривошея та Ілона Бугай отримали «бронзу».
Змагання відбулися 22-23 червня у Хемніці.
Тренер – Олександр Мінін.
Нагадаємо, вихованка сєвєродонецької КДЮСШ 1…