Вихованки сєвєродонецької КДЮСШ 1 Кривошея Поліна та Бугай Ілона здобули чотири золотих медалі на чемпіонаті з тенісу настільного у Німеччині.
Про це йдеться на сторінці КДЮСШ у Facebook.
Так, 11 травня у німецькому Бьоннені відбувся клубний командний чемпіонат з тенісу настільного U15 землі NRW. У фіналі Кривошея Поліна та…