Сєвєродонецькі спортсменки здобули три нагороди на турнірі з тенісу настільного U12 “Lengericher Teuto Cup”.
Про це повідомляє Сєвєродонецька ОВА.
Турнір з настільного тенісу U12 “Lengericher Teuto Cup” відбувся 25 травня у німецькому Ленгеріху.
Спортсменки сєвєродонецької КДЮСШ 1 Ілона Бугай та Маргарита Павлюк на змаганнях посіли І…