Сєвєродончанки посіли І, ІІ та два ІІІ місця на турнірі з тенісу настільного у Німеччині.
Про це повідомляє КДЮСШ 1 Сєвєродонецька Луганської області.
8-9 червня у м. Хаттинген (Німеччина) відбувся турнір з тенісу настільного (u19 ).
Вихованки КДЮСШ 1 Сєвєродонецька Луганської області здобули призові місця.
Зокрема:
Парний…