Сєвєродончанка Каміла Кобзєва посіла ІІ місце на турнірі в Німеччині.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
23 березня у м. Радеберг (Німеччина) відбувся турнір з тенісу зимової серії кубка Штефі Граф.
Вихованка КДЮСШ 1 Сєвєродонецька Луганської області Каміла Кобзєва взяла в ньому участь та посіла ІІ місце у категорії…