Спортсменки сєвєродонецької КДЮСШ 1 змогли пройти кваліфікацію на міжнародному турнірі з тенісу настільного.
Про це йдеться на сторінці КДЮСШ у Facebook.
Ілона Бугай дійшла до 1/8 в u13, Поліна Кривошея та Маргарита Павлюк – до 1/32 в u15.
“Дівчата не дійшли до фіналу, але отримали досвід в турнірі світового рівня”, – зазначили в…