ua ru
Місце народження

Народився 1972 року в м. Рівне.

Освіта

Закінчив у 1995 році Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматичне управління електроенергетичними системами», кваліфікація – інженер-електрик.

У 2002 році закінчив Міжнародний Інститут менеджменту, має ступінь магістра з Бізнес Адміністрування, та Львівський національний університет імені Івана Франка (2013 р.) за спеціальністю «Правознавство», де здобув кваліфікацію спеціаліста-юриста.

Кар'єра

Трудову діяльність розпочав енергетиком відділу Головного енергетика Рівненського радіотехнічного заводу. Згодом працював інженером-електриком ТОВ «ЕЛВІС», м. Рівне, інспектором інспекції енергонагляду ВАТ «Ей-І-Ес Рівнеенерго.

З 2003 року працював за фахом на керівних посадах в енергетичній галузі: директором Броварського району електричних мереж ВАТ «А.Е.С. Київобленерго»; керівником управління проєктами, заступником директора з виробництва з експлуатації розподільчих мереж, директором з виробництва по роботі із зниження втрат, директором з капітального будівництва Управління з операційної діяльності ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго», м. Київ.

У 2009 - 2011 рр. працював технічним директором, а потім віце-президентом Приватного підприємства «Управляюча компанія «Метрополія».

З вересня 2011 по жовтень 2012 рік працював на посаді технічного директора Приватного підприємства ТОВ «Інжинірингова Компанія Нові Енергетичні Технології», м. Київ.

Починаючи з листопада 2012 до жовтня 2014 року працював у Чернігові - т.в.о. голови правління, а згодом головою правління ПАТ «Чернігівобленерго».

З жовтня 2014 до травня 2020 року працював заступником директора з економіки та фінансів ДП «Енергоринок».

З 6 травня 2020 року - заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України.

20 листопада 2020 року - призначений тимчасово виконувати обов’язків Міністра енергетики України.

24.11.2020

Джерела сюжетів

Новини з "Бойченко Вадим Сергійович"

Т.в.о. Міністра енергетики України, заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України
Більше новин