В Одесі відкрили медичний центр «Маріуполь. Здоров'я»
28 травня 2025 – 17:20
Це вже п’ятий медичний хаб, релокований в інші українські міста, де компактно проживають маріупольці. Як зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, цей центр є найбільшим із відкритих раніше та останнім у серії таких проєктів. Тут надаватимуть медичну допомогу всім охочим. Сьогодні в Одесі з’явилася ще одна…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.