Зеленський надав 16 містам звання «Місто-герой України»
1 жовтня 2025 – 18:25
Йшлося про міста, які на той момент активно відбивали російську агресію: Буча, Волноваха, Гостомель, Ірпінь, Маріуполь, Миколаїв, Охтирка, Харків, Херсон, Чернігів.
16 міст України отримали звання «Місто-герой» за протистояння російській агресії. Відповідний указ 30 вересня підписав президент Володимир Зеленський. «З метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройній агресії Російської Федерації проти України,…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.