ua ru
Місце народження

Народився 13 березня 1981 року в Миколаєві. Батько — заслужений тренер з баскетболу, був гравцем молодіжної збірної СРСР.

Освіта

Закінчив Миколаївську гімназію № 2 та Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова за спеціальністю «економіка підприємств».

Володіє англійською мовою, також частково французькою та корейською.

Кар'єра

З 1998 — займається підприємницькою діяльністю. Був керуючим партнером клубу Ushuaja, має відношення до будівельного бізнесу.

2003 — працював у компанії «Укрпромресурс», що спеціалізується на оціночній та аудиторській діяльності в державному секторі.

2005—2011 — займав керівні позиції в ряді миколаївських підприємств, що спеціалізуються на міжнародній інвестиційній діяльності.

2015—2016 — брав участь у організації роботи та керівництва аналітичного департаменту Міністерства аграрної політики України.

2019 — у ході президентських і парламентських виборів працював в Миколаївському обласному виборчому штабі партії «Слуга народу».

2020 — у ході місцевих виборів керував штабом, також був кандидатом в депутати до Миколаївської міської ради.

З 25 листопада 2020 — голова Миколаївської обласної державної адміністрації.

Особисте життя

Дружина — Кім Юлія Віталіївна. Подружжя має трьох дітей. Дві дочки — Євгенія та Олександра. Син — Руслан.

13.01.2021

Джерела сюжетів

Новини з "Кім Віталій Олександрович"

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації
Більше новин

День дуже гарний і вдалий для започаткування нових важливих справ, нових підприємств. Сни обіцяють багато радості і повинні здійснитися.