Влітку 2022 року Сіверськодонецьк став одним з головних осередків бойових дій на Луганщині. Близько місяця в самому епіцентрі вуличних боїв перебували військовослужбовці 81-ї окремої аеромобільної бригади – начальник штабу батальйону Вадим з позивним «Леон» та гранатометник Богдан з позивним «Бодя».
Спогадами про…