Луганчанки Соф'я Есман та Діана Шевченко стали бронзовими призерками чемпіонату Європи серед юніорів у синхронних стрибках з вишки.
Про це повідомив голова Луганської ОДА Олексій Харченко.
Він зазначив, що для спортсменок це був дебютний міжнародний старт у такому складі.
За свій виступ дует отримав 266,88 бала.
Раніше…