В Одеському зоопарку поповнення. В родині зелених мавп народилася малеча. Про це повідомляється на сторінці КУ «Одеський зоопарк» у Фейсбуці. Малюк народився місяць назад, але мати його ховала від оточуючих. А вже зараз можна спостерігати за малюком та його родичами. «Зелені мавпи народжують тільки одне дитинча. Зазвичай…