Нещодавно в Одеському зоопарку з’явилися нові мешканці. Коза народила аж п’ятеро козенят. Про це повідомляється на сторінці КУ «Одеський зоопарк» у Фейсбуці. Матуся і дитинчата почуваються дуже добре. Читати новину на сайті "Волнорез"