На початку року в Одеському зоопарку в отарі овець народилося троє дитинчат. Один малюк народився 12 січня, а інші 14 січня. Про це повідомляється на сторінці КУ «Одеський зоопарк» у Фейсбуці. Усі дитинчата почувають себе добре та мають гарний апетит. Вони веселі, грайливі та активні.