В Енергодар повернулися окупанти, які "евакуювалися" два тижні тому
17 травня 2023 – 16:48
Як повідомили в Енергоатомі, росіяни знову приїхали після так званих "відпусток", під час яких у бік Азовського моря вивозилися не лише представники окупаційних "влад", а й документація з технікою.
Окупанти закінчили 15-денну "евакуацію" з Енергодару. Військові повернулися до міста. Як повідомили в Енергоатомі, росіяни знову приїхали після так званих "відпусток", під час яких у бік Азовського моря вивозилися не лише представники окупаційних "влад", а й документація з технікою. – Повернулися до міста та відновили свою…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.