Сіверськодонецька міська військова адміністрація безоплатно прийме у комунальну власність громади обладнання вартістю понад 2 млн грн, яке перебуває у сфері управління Луганської обласної державної адміністрації.
Відповідне розпорядження №317ВА від 23 червня 2026 року начальниці Сіверськодонецької МВА Євгенії Бойко…