15,309 мільйонів гривень профінансували з міського бюджету на забезпечення функціонування комунальних підприємств Сіверськодонецька у 2025 році.
Про це стало відомо з розпорядження начальниці МВА Євгенії Бойко "Про виконання "Міської цільової програми забезпечення функціонування комунальних підприємств галузі…