У Вишгороді на базі однієї із медичних установ відкрили реабілітаційне відділення
23 січня 2025 – 22:57
Про це виконувач обов'язків голови Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник повідомив у Телеграмі, інформує Рубрика.
У Київської області на базі однієї із медустанов Вишгорода запрацювало реабілітаційне відділення. Про це виконувач обов'язків голови Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник повідомив у Телеграмі, інформує Рубрика. За його словами, це важливий крок для підтримки захисників і всіх, хто потребує…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.