Користувач Pol@And виклав відео де детально показано, як наразі виглядає СНУ ім. В, Даля.
Зокрема, видно, що будівля без вікон.
Також пошкоджено дах.
За час окупації самопроголошена влада не почала відновлення вишу.
Нагадаємо, у мережі з’явилося відео, на якому містянин показав, як виглядає Східноукраїнський…