У мережі показали, як наразі виглядає ТЦ «Амстор» у Сєвєродонецьку.
Відео виклав Pol@And.
Помітно, що за понад рік окупації самопроголошена влада не починала ремонт приміщення. На будівлі й досі висять вивіски укрїнських магазинів. Наприклад - «Сільпо», «Саквояж» і так далі.
«Амстор» стоїть за вибитими вікнами. Колись…