У мережі з’явилося відео з водолікарні у Сєвєродонецьку.
Воно знято у лікарняному містечку.
Басейн, спортзал – на відео видно, що все пошкоджено.
У стелі дірка. Все під завалами після пошколжень.
Нагадаємо, сєвєродончанка показала купу сміття та порожнє місто.