У Луцьку 314 випускників шкіл отримали свідоцтва з відзнакою (ФОТО)
сьогодні, 14:58
314 випускників з Луцької громади отримали свідоцтва про здобуття повної середньої освіти з відзнакою. Про це інформує відділ інформаційної політики Луцької міської ради, - пише ВолиньUA. Найбільше таких випускників у ліцеях №1 (24 випускники), №4 (24), №9 (33), №14 (20), №18 (39), №21 (32), №22 (19), №26 (16), №27 (30). Привітати випускників з високими…