Ще один польський політик оголосив про повернення Україні держнагороди
сьогодні, 15:35
Це вже другий випадок серед польських політиків Колишній міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив про повернення Україні ордена "За заслуги" І ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Це вже другий за останні дні випадок. Про це повідомляє РБК-Україна з посилання на Rzeczpospolita. Що сказав Блащак "Я повертаю орден “За заслуги”,…