У лікарнях залишаються п'ятеро постраждалих після ракетного удару по Полтаві
сьогодні, 17:00
Станом на 27 червня у лікарнях Полтави продовжують лікування п'ятеро постраждалих внаслідок російського ракетного удару 20 червня. Серед них — троє дітей: одна перебуває у травматологічному відділенні, ще двоє — у хірургії.