Після ДТП доведеться платити не лише штраф: суд стягнув понад 32 тисячі гривень за лікування потерпілого
сьогодні, 17:13
Карлівський районний суд Полтавської області задовольнив позов прокуратури та зобов'язав винуватця ДТП відшкодувати державному і місцевому бюджетам понад 32 тис. грн, витрачених на стаціонарне лікування потерпілого.