У Києві презентували документальний фільм "Вивезти" про бійців підрозділу ГУР
вчора, 21:33
У Києві відбувся показ документального фільму "Вивезти", який приурочили до другої річниці створення штурмового підрозділу "Артан Х" у складі підрозділу активних дій ГУР МО України "Артан".
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.