У Києві змінюють правила проїзду для школярів на літо
сьогодні, 00:03
У Києві з 1 липня школярі тимчасово втратять право на безоплатний проїзд у міському транспорті, адже пільгу на період літніх канікул призупиняють. Водночас повністю без підтримки вони не залишаться, бо місто залишає знижку на проїзні квитки.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.