Російські війська вкотре за день, 1 вересня, завдали чергового удару по Харкову. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов у неділю, 1 вересня. "Окупанти завдають ударів! Харків та район: будьте в укриттях", - зазначив голова ОВА. Про вибухи у місті також поінформував мер міста Ігор Терехов. Додамо, за уточненою…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.