З 1 травня в окупованому Сіверськодонецьку збільшать тариф на проїзд у маршрутках.
Про це повідомила окупаційна адміністрація міста.
Окупанти підвищення тарифу виправдовують зростанням цін на паливо, запчастини, шини та ремонту транспорту.
Нові ціни:
Нагадаємо, у лютому Луганська ОВА повідомляла, що у самопроголошеній…