В окупованому Сіверськодонецьку планують підвищити тариф на проїзд у міському транспорті.
Про це пишуть окупаційні ресурси.
Про можливість підвищення тарифу в автотранспортному підприємстві, яке окупанти створили у місті, повідомили після аналізу експлуатаційних показників “муніципальних маршрутів”.
Там дійшли…