Восени на окупованій Луганщині очікується підвищення вартості проїзду громадським транспортом.
Про це пишуть окупаційні змі з посиланням на "тимчасово виконуючу повноваження голови Луганська" Яну Пащенко.
“Підвищення (вартості проїзду) буде… Зараз ведуться розрахунки. Я думаю, що підвищення буде у вересні, можливо, у…