На згадку про королеву Єлизавету II: кияни несуть квіти під будівлю посольства Великобританії
9 вересня 2022 – 14:26
У Києві біля посольства Великої Британії вшановують пам'ять королеви Єлизавети II, яка померла 8 вересня на 96 році життя. Мешканці столиці несуть квіти під будівлю посольства.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.