На Старобільщині окупанти закликають мешканців максимально скоротити використання електроприладів.
Про це повідомляють окупаційні змі.
Вони стверджують, що йдеться про «тимчасові обмеження електропостачання задля зменшення навантаження на енергосистему».
Мешканцям також рекомендують відключити від мережі…