Луганська спортсменка Софія Лискун та її напарниця Ксенія Байло стали бронзовими призерками Суперфіналу Кубка світу зі стрибків у воду.
Про це йдеться на сторінці у Facebook “НОК України та олімпійська команда”.
У синхронних стрибках з 10-метрової вишки український дует набрав 294.42 бала і посів третє місце. Першими стали…