Лубінець розповів, як Єрмак після звільнення з Офісу президента пропонував йому підписати «меморандум»
10 червня, 08:46
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що колишній глава Офісу президента Андрій Єрмак телефонував йому з пропозицією про співпрацю.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.