Клуби УПЛ стали на бік Полісся у питанні суддівства
24 березня, 19:19
Деякі клуби української Прем'єр-ліги висловили підтримку ініціативі Полісся щодо арбітражу у чемпіонаті України. Раніше житомирський клуб звернувся до Української асоціації футболу, невдоволений роботою суддів у програному матчі 19-го туру УПЛ із Динамо (1:2). Незабаром майже половина команд вищого дивізіону приєдналася до…