Очільник області заявив, що це не більше, ніж намагання ворога посіяти паніку.
"Я особисто це не фіксую, оскільки це вже масовано було, і це вже іде фактично періодами із 22 року ми чітко розуміли, ті дати, які ставили собі за мету росіяни, спочатку відбити території, які були деокуповані, оточити…