Електрику повернули 90% жителів деокупованої Харківщини – Синєгубов
17 січня 2023 – 18:04
Електропостачання вже поновили 90% абонентів на деокупованих територіях Харківської області, повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов за підсумками апаратної наради.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.