Ексголовлікарю з Рівного, який зайво нарахував працівникам понад 12 млн грн, повідомили про підозру
сьогодні, 14:05
Унаслідок цього 51 працівнику лікарні зайво нарахували та виплатили заробітну плату, а також безпідставно сплатили єдиний соціальний внесок.
Головлікаря у Рівному підозрюють у збитках на понад 12 млн грн. Про це повідомляють у пресслужбі обласної поліції. Як зазначається, 71-річний головлікар разом із головною бухгалтеркою з 2022 по 2024 роки вносили до штатних розписів завідомо неправдиві відомості про розміри окладів співробітників. Унаслідок цього 51 працівнику…