Ще трьох воїнів із Рівненщини звільнили з російського полону
сьогодні, 15:46
- Дякую усім, хто щодня докладає зусиль, аби кожен українець повернувся додому, - напсиав посадовець.
Серед звільнених сьогодні з полону воїнів є і троє жителів Рівненщини. Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Олексанр Коваль. Як зазначається, двоє з них, 47 та 33 роки, - з Рівненського району. Ще один, якому 27 років, - з Дубенщини. - Дякую усім, хто щодня докладає зусиль, аби кожен українець повернувся додому, - напсиав…