Ексголова ОП Андрій Богдан відреагував на санкції проти себе
5 травня, 15:17
Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан відреагував на запроваджені проти нього санкції та заявив про їхню незаконність. Він назвав рішення влади кримінальним злочином.