Двоє саперів загинули під час роботи на Херсонщині: що сталося
вчора, 23:55
На Херсонщині внаслідок російського удару загинуло двоє співробітників норвезької гуманітарної організації, яка займається розмінуванням територій в Україні. Ще четверо працівників зазнали поранень. Загиблі й поранені є українськими громадянами.