Від російського обстрілу ще один волонтер норвезької місії на Херсонщині
сьогодні, 22:03
У Херсонській області у лікарні помер фахівець з розмінування гуманітарної організації Norwegian People's Aid (NPA), який постраждав через російський обстріл Високопільської громади.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.