ua ru
Місце народження

Народилася 14 травня 1983 року в місті Київ.

Освіта

Закінчила Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю “мова та література (англійська, німецька)”.

Кар'єра

Співпрацювала з благодійними організаціями, допомагаючи організовувати переклади іноземних місій в Україні (SOS Kinderdorf-International, VNG-International).

Працювала координаторкою Проекту СМАРТ “Спільне стратегічне управління заходами боротьби зі СНІДом в Україні” в Академії Сприяння Освіті (AED) та асистенткою, а згодом - координаторкою проекту МАТРА “Реінтеграція безпритульних жінок у м.Києві”.

У 2006 році - координаторка проекту зі зниження шкоди в Національному комітеті Товариства Червоного Хреста України.

З 2007 до 2011 року працювала на посаді керівниці відділу політики та адвокації Всеукраїнської Мережі ЛЖВ.

У 2011-2018 роках - співзасновниця та виконавча директорка БФ “Пацієнти України”.

У 2018-2019 роках обіймала посаду заступниці Міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції та координувала виконання євроінтеграційних зобов'язань України у сфері охорони здоров'я, державні закупівлі ліків і медвиробів, вакцинацію та громадське здоров'я.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Голос” номером 10 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Сімейний стан

Заміжня, подружжя виховує двох дітей.

21.05.2020

Джерела сюжетів

Новини з "Стефанішина Ольга Віталіївна"

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Голос)

Згадані особи