ua ru
Місце народження

Народився 16 листопада 1979 року в Хмельницькій області. З 2000 року проживає в Харківській області.

Освіта

Закінчив Національну Академію прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького за інженерною спеціальністю (військова спеціальність – офіцер оперативно-тактичного рівня), Київський національний університет культури і мистецтв за напрямком “кiно-, телемистецтво” та Національний юридичний університет ім.Ярослава Мудрого (правознавство).

Професійна діяльність

Підполковник запасу. 18 років служив у Державній прикордонній службі, з них 14 - у Харківському прикордонному загоні, займав керівні посади.

З 2010 до 2015 року працював у різних кінопроектах.

У 2016 році спродюсував повнометражного художнього фільму «DZIDZIO Контрабас», який увійшов в історію українського кіно, як перший фільм який окупив себе в прокаті.

З 2017 року читає лекції та проводить майстер-класи для студентів по продюсуванню кіно.

З 2017 року — член Української кіноакадемії.

У 2018 році голова журі «ZIFF» Запорізького міжнародного кінофестивалю короткого метру.

У 2018 році став членом Європейської кіноакадемії.

У 2018 році започаткував кінокомпанію «Prime Story Pictures».

У 2018 отримав нагороду «Золота Дзиґа» (в номінації кращий фільм в номінації «Вибір глядача») — за кіно «DZIDZIO Контрабас».

Під час президентських виборів 2019 року очолював “Команду Зеленського” у Харківській області, був довіреною особою Володимира Зеленського у ТВО №169 (м.Харків).

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 28 у списку як член партії. Заступник голови однойменної фракції. Член Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

26.05.2020

Джерела сюжетів

Новини з "Сирський Олександр Станіславович"

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Цей день дуже вдалий і навіть щасливий. Всі справи, а також договори та контракти корисно продумати, обговорити під час прогулянки.