ua ru
Місце народження

Народився 15 жовтня 1975 року у Львові.

Освіта

У 1997 р. закінчив Державний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю менеджмент у виробничій сфері (машинобудування), інженер-економіст. Кандидат економічних наук (2003 р.).

Родина

Одружений. Подружжя виховує двох дочок.

Кар'єра

Першим місцем роботи Шмигаля було ТОВ «О'кей», де він у 1994—1995 працював менеджером.

З 1995 до 2003 працював на бухгалтерських посадах: 1995—1997 — у відділі неторгових операцій валютного управління АК «Електронбанк»; 1997—1998 — у ВАТ «Львівський автобусний завод»; 1998—1999 — у ЗАТ «З-Торговий дім», 1999—2003 — в ТОВ «ЛА ДІС».

У 2003—2005 — начальник фінансового відділу, начальник відділу управління фінансами та економічного аналізу, директор з економіко-стратегічного розвитку ЗАТ «Львівський автобусний завод».

У вересні 2005 повертається до ТОВ «ЛА ДІС», де працює по червень 2006 заступником генерального директора.

З червня 2006 по серпень 2008 працює директором з економіки ТОВ "Інвестиційна компанія «Комфорт-Інвест», з вересня 2008 по вересень 2009 — генеральний директор ТОВ «РОСАНІНВЕСТ».

У вересні-жовтні 2009 працював помічником голови Львівської обласної державної адміністрації і в.о. начальника головного управління економіки ОДА.

З жовтня 2009 до квітня 2011 керував головним управлінням економіки Львівської ОДА (2010 року головне управління економіки було перейменовано в головне управління економіки та інвестицій).

З серпня до грудня 2011 очолював правління громадської організації Інститут регіонального розвитку.

З січня до грудня 2012 працює в Львівській ОДА начальником головного управління економіки та промислової політики, з січня по грудень 2013 — директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської ОДА.

З 2014 до квітень 2014 — помічник-консультант народного депутата України Романа Чернеги (7 скликання, Партія «УДАР» Віталія Кличка).

З травня до грудня 2014 працював заступником начальника головного управління Міндоходів Львівської області.

З січня 2015 до січня 2017 працював у ТОВ ТПК «Львівхолод» радником президента, віцепрезидентом, генеральним директором, членом Наглядової ради.

З січня 2017 до січня 2018 працював у ПАТ «ДТЕК Західенерго» заступником генерального директора з соціальних питань.

З січня 2018 до липня 2019 працював директором ДТЕК Бурштинська ТЕС, в.о. заступника генерального директора з соціальних питань ПАТ «ДТЕК Західенерго».

1 серпня 2019 Президент України Володимир Зеленський призначив Шмигаля головою Івано-Франківської ОДА, де він працював по 5 лютого 2020.

З 4 лютого до 4 березня 2020 — Віцепрем'єр-міністр України, Міністр розвитку громад і територій.

З 4 березня 2020 року — Прем'єр-міністр України.

Член Національної інвестиційної ради (з 12 березня 2020). Член РНБО з 13 березня 2020 року.

05.03.2020

Джерела сюжетів

Новини з "​Шойгу Сергей Кужугетович"

Прем’єр-міністр України