ua ru
Місце народження

Народився у 1976 році.

Освіта

Закінчив Київський військовий ліцей, Київський інститут Сухопутних військ за спеціальністю «Бойове застосування підрозділів військової та спеціальної розвідки», Об`єднаний інститут воєнної розвідки при Національній академії оборони України за спеціальністю «Військове управління у міжнародних відносинах». Ветеран воєнної розвідки і спеціального призначення.

Кар'єра

З 1993 по 2008 рік – служба у Збройних Силах: розпочав службу в морському підрозділі спеціального призначення – бойові плавці; продовжував у підрозділі Головного управління розвідки Міністерства оборони України, у миротворчій місії в Сьерра-Леоне, також у складі українського контингенту в Іраку.

З липня 2014 року займався організацією військово-технічної допомоги для української армії. Стояв біля витоків створення Сил спеціальних операцій ЗСУ. Співавтор Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Здійснив 25 відряджень до зони бойових дій на сході України.

Указом Президента України 22 квітня 2020 року призначений на посаду Заступника Керівника Офісу Президента України.

Член Національної ради з питань антикорупційної політики (з 1 червня 2020).

Громадська діяльність

Заснував благодійну громадську організацію «Національні цінності Україна», яка займається відстеженням сучасних тенденцій в секторі національної безпеки та оборони, дослідженнями реального стану української армії, підготовкою аналітичних доповідей, які надсилаються до державних структур України та США, проблемними питаннями реінтеграції тимчасово окупованих територій.

22.02.2021

Джерела сюжетів

Новини з "Медведчук Віктор Володимирович"

Заступник Керівника Офісу Президента України