ua ru
Місце народження

Народився 1 листопада 1980, м. Київ.

Освіта

1997 — з відзнакою закінчив ЗОШ № 58 Києва.

За програмою міжнародних обмінів прослухав курс мовної школи англ. Anglo European School of English Bournemouth (Велика Британія). Також закінчив курс Економіки та бізнесу в Kensington College of business.

2002 — закінчив Київський національний економічний університет за фахом «Міжнародна економіка та право».

2015 — закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» за юридичним фахом.

2012—2014 — навчався за MBA-програмою для топ-керівників в INSEAD — The Business School for the World.

Кандидат економічних наук.

Родина

З 2010 року одружений на Катерині Горіної - доньці народного депутата від Партії регіонів Ірини Горіної. Восени 2015 року пара розлучилася.

Одружений. Виховує двох синів: Макарія та Матвія.

Батько - Станіслав Олексійович Довгий, народний депутат IV-VI скликань, президент Малої академії наук України, член президії НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, член-кореспондент АПН України, народний депутат України IV-VI скликань.

Мати — Лариса Довга, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор філософських наук.

Кар'єра

З 1997 року був референтом в Українській Асоціації молодих юристів, згодом - заступником секретаря, секретарем Київського осередку організації.

У 2001-2003 роках працював у ДУІКТ на посадах наукового, старшого наукового співробітника науково-аналітичного центру, виконував обов'язки доцента кафедри економіки.

У 2004-2005 роках був старшим науковим співробітником Інституту телекомунікацій та глобального інформаційного простору НАНУ.

З 2005 року - радник Голови Державного департаменту інтелектуальної власності.

Політика

На місцевих виборах 2006 року Довгий пройшов до Київської міської ради від “Блоку Леоніда Черновецького”, 28 квітня того ж року був обраний заступником голови — секретарем Київради.

У 2008 році на дострокових виборах до столичної ради знову став депутатом від “Блоку Леоніда Черновецького” та секретарем Київради, подав у відставку з цієї посади у 2011 році, став членом комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Балотувався до ВР України 7 скликання як безпартійний самовисуванець за 214 округом (м.Київ).

Народний депутат України 8-го скликання. Безпартійний самовисуванець від округу №102 (Кіровоградська область). Був членом депутатської групи “Воля народу”. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 102 округом (Кіровоградська область). Позафракційний. Член Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Громадська діяльність

У квітні 2011 року заснував БФ «Можемо разом» для підтримки освітніх проектів для дітей, молоді та батьків. Діяльність Фонду здійснюється за трьома напрямами: спорт і здоровий спосіб життя, освітні програми та соціальні проекти, зокрема, проєкту «Діємо Разом» під час карантину і боротьби із COVID-19.

Хобі

Грає на саксофоні, любить готувати. Захоплюється українським живописом, патронує низку культурних і мистецьких проектів. Є колекціонером сучасного українського мистецтва — володіє близько 100 найменуваннями різних предметів мистецтва.

Нагороди

Орден Андрія Первозванного I ступеня (вересень 2008).

Орден «За заслуги» III ступеня (Указ Президента України від 28 травня 2009).

Орден святителя і чудотворця Миколая за відродження духовності в Україні, відданість ідеалам добра та значний внесок у суспільне благо (нагородив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у Києві, жовтень 2020).

Ссылки

Олесь Довгий: “Генпрокурор предложил выход из сложившейся ситуации в том, чтобы я написал показания на Черновецкого” «Довге» прокляття Дніпровського району Кирилл Куликов: за все происходящее в Киевраде должен отвечать Олесь Довгий Довгий не ждал помощи от Партии регионов

12.12.2019

Джерела сюжетів

Новини з "Довгий Станіслав Олексійович"

Народний депутат Верховної Ради IX скликання